Neden biz?

Kırk yılı aşkın tecrübesi, bilgili ve deneyimli avukatlardan oluşan ekibi ve devletler arası ve şirketler arası anlaşmazlıkların çözümüne ilişkin başarısı ile Büro, çeşitli hukuk alanlarında uzmanlık, çeşitli yabancı dillerde hizmet ve geniş bir profesyonel ilişkiler ağı sunmaktadır.

Detaylar

45 Yılı Aşkın
Deneyim

1976'dan günümüze

Nitelikli Avukatları

İyi Eğitimli Deneyimli Avukatlar

Ödüllerimiz & Referans Mektuplarımız

Çok Sayıda Ödül

Yavuz Selim Sarıibrahimoğlu

Kurucu Ortak

Sarıibrahimoğlu Hukuk Bürosu, Büronun sunduğu hizmetlerle müvekkillerinin en üst düzeyde memnuniyetini sağlamak üzere kurulmuştur. Büro, tüm yasal süreçlerin verimli ve etkin bir şekilde yönetilmesine ve yürütülmesine büyük önem vermektedir. Büronun misyonu, müvekkillerinin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış en etkin ve stratejik çözümleri keşfetmeye dayanmaktadır.

Sarıibrahimoğlu Hukuk Bürosu'nun temel vizyonu, yeni perspektiflere açık hukuki uygulamaları sürdürmekte, küresel değişikliklerle güncel kalmayı amaçlayarak bu hizmetleri tutarlı bir biçimde sürdürmektir. Sarıbrahimoğlu hukuk bürosu, çeşitli profesyonel geçmişleri haiz, nitelikli avukatlar ve teknik uzmanlardan oluşan ekibiyle, müvekkil memnuniyetini sağlamanın yanı sıra, ivedilik ve verimlilikle en kaliteli yardımı sağlama anlayışını korumayı amaçlamaktadır.

Sarıibrahimoğlu Hukuk Bürosu, uluslararası bir bakış açısıyla faaliyet gösteren profesyonel bir hukuk bürosudur. Büro, 1979 yılında kurulduğundan bu yana inançlarını korumuş ve müvekkillerine karşı etik bir yaklaşım benimsemiştir. Bu değerler, sorunların çözümüne, verimliliğe ve işlemsel verimliliğe odaklanan bir yaklaşıma dayanmaktadır. Sarıbrahimoğlu Hukuk Bürosu, nitelikli avukatlardan oluşan ekibinin yanı sıra seçkin konumu ile ulusal ve uluslararası müvekkillerine dava ve danışmanlık hizmetleri için kişiye özel çözümler sunmaya devam etmektedir.

Over 45 Yıllık Tecrübe

Sarıibrahimoğlu Hukuk Bürosu

Çalışma Alanları

Sarıibrahimoğlu Hukuk Bürosu

Blog & Haberler

7
2023 Eylül

Yatırım Yapılabilir Bir Ülke Olarak Türkiye ve Türkiye'de Son Ekonomik Gelişmeler

Detaylar

17
2023 Eylül

Kişisel Verilerin Korunması Hukukunun Genel Unsurları

Detaylar

19
2023 Eylül

Vergi Sisteminden Yabancı Sermayeli Şirket Yöneticileri İçin Faydalı Bilgiler

Detaylar